- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Hemsby
Aktuální počasí Hemsby
Aktuální počasí přímo pro město Hemsby. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 9°C |
