- Počasí
- Spojené státy americké
- Michigan
- Hemlock
Aktuální počasí Hemlock
Aktuální počasí přímo pro město Hemlock. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí od 2. 5. (00:00) do 2. 5. (09:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
