- Počasí
- Spojené státy americké
- Severní Karolína
- Hemby Bridge
Aktuální počasí Hemby Bridge
Aktuální počasí přímo pro město Hemby Bridge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
