- Počasí
- Maďarsko
- Bács-Kiskun
- Helvécia
Aktuální počasí Helvécia
Aktuální počasí přímo pro město Helvécia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 13. 5. (01:00)
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
