- Počasí
- Nizozemsko
- Limburg
- Helden
Aktuální počasí Helden
Aktuální počasí přímo pro město Helden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 15°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
