- Počasí
- Turecko
- Malatyjská provincie
- Hekimhan
Aktuální počasí Hekimhan
Aktuální počasí přímo pro město Hekimhan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
