- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Hejiaping
Aktuální počasí Hejiaping
Aktuální počasí přímo pro město Hejiaping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
