- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Heimatou
Aktuální počasí Heimatou
Aktuální počasí přímo pro město Heimatou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
