- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Heimatou
Aktuální počasí Heimatou
Aktuální počasí přímo pro město Heimatou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
