- Počasí
- Nizozemsko
- North Holland
- Heiloo
Aktuální počasí Heiloo
Aktuální počasí přímo pro město Heiloo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (18:00) do 2. 5. (22:00)
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 11°C |
