Aktuální počasí Hees
Aktuální počasí přímo pro město Hees. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 29. 5. (22:00)
Bouřky
Platí do 29. 5. (23:00)
Vysoké teploty
Platí do 30. 5. (00:00)
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
