- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Hedong
Aktuální počasí Hedong
Aktuální počasí přímo pro město Hedong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
