- Počasí
- Omán
- Az̧ Z̧āhirah
- Ḩawrat Khadal
Aktuální počasí Ḩawrat Khadal
Aktuální počasí přímo pro město Ḩawrat Khadal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 44°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 30°C |
