- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Hawkinge
Aktuální počasí Hawkinge
Aktuální počasí přímo pro město Hawkinge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 9°C |
