- Počasí
- Írán
- Ilam Province
- Hāvīān
Aktuální počasí Hāvīān
Aktuální počasí přímo pro město Hāvīān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 30°C |
