Aktuální počasí Hauterive
Aktuální počasí přímo pro město Hauterive. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 23. 5. (02:00) do 23. 5. (10:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
