- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Hau-ri
Aktuální počasí Hau-ri
Aktuální počasí přímo pro město Hau-ri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
