- Počasí
- Spojené státy americké
- Louisiana
- Haughton
Aktuální počasí Haughton
Aktuální počasí přímo pro město Haughton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
