Aktuální počasí Hậu Thon
Aktuální počasí přímo pro město Hậu Thon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 29°C |
