- Počasí
- Turecko
- Hatayská provincie
- Hatay Airport
Aktuální počasí Hatay Airport
Aktuální počasí přímo pro město Hatay Airport. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
