- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Haskins
Aktuální počasí Haskins
Aktuální počasí přímo pro město Haskins. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 6°C |
