- Počasí
- Súdán
- Western Darfur
- Hashaba
Aktuální počasí Hashaba
Aktuální počasí přímo pro město Hashaba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 29°C |
