- Počasí
- Uzbekistán
- Fergana
- Hasanqo‘rg‘oncha
Aktuální počasí Hasanqo‘rg‘oncha
Aktuální počasí přímo pro město Hasanqo‘rg‘oncha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 14°C |
