Aktuální počasí Ḩaşab al Mās
Aktuální počasí přímo pro město Ḩaşab al Mās. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 30°C |
