- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Harstad
Aktuální počasí Harstad
Aktuální počasí přímo pro město Harstad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově -2°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 76 km/h |
| tlak | 993 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
