- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Harpstedt
Aktuální počasí Harpstedt
Aktuální počasí přímo pro město Harpstedt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
