Aktuální počasí Harpanahalli
Aktuální počasí přímo pro město Harpanahalli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 29°C |
