- Počasí
- Libanon
- Mont-Liban
- Haroûn
Aktuální počasí Haroûn
Aktuální počasí přímo pro město Haroûn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
