- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Hārdīngū
Aktuální počasí Hārdīngū
Aktuální počasí přímo pro město Hārdīngū. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 22°C |
