- Počasí
- Izrael
- Southern District
- Har H̱aẕera
Aktuální počasí Har H̱aẕera
Aktuální počasí přímo pro město Har H̱aẕera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 17. 5. (14:00) do 17. 5. (20:00)
26°C
pocitově 29°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 22°C |
