- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollabuk-do
- Hapgu
Aktuální počasí Hapgu
Aktuální počasí přímo pro město Hapgu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 12°C |
