- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangnam-do
- Hansil
Aktuální počasí Hansil
Aktuální počasí přímo pro město Hansil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
