- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Hangda
Aktuální počasí Hangda
Aktuální počasí přímo pro město Hangda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
