- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Hanchuan
Aktuální počasí Hanchuan
Aktuální počasí přímo pro město Hanchuan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
