- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Hanbin
Aktuální počasí Hanbin
Aktuální počasí přímo pro město Hanbin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
