- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Hammerfest
Aktuální počasí Hammerfest
Aktuální počasí přímo pro město Hammerfest. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 992 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 2°C |
