Aktuální počasí Ḩammām ash Shabāţī
Aktuální počasí přímo pro město Ḩammām ash Shabāţī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
