- Počasí
- Spojené státy americké
- Virginie
- Hamilton
Aktuální počasí Hamilton
Aktuální počasí přímo pro město Hamilton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
