- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Hamhŭng
Aktuální počasí Hamhŭng
Aktuální počasí přímo pro město Hamhŭng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 9°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
