- Počasí
- Dánsko
- North Denmark
- Hals
Aktuální počasí Hals
Aktuální počasí přímo pro město Hals. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 9°C |
