Aktuální počasí Hällevik
Aktuální počasí přímo pro město Hällevik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 7°C |
