Aktuální počasí Halachó
Aktuální počasí přímo pro město Halachó. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
