Aktuální počasí Halachó
Aktuální počasí přímo pro město Halachó. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 30°C |
