- Počasí
- Ázerbájdžán
- Qubadlı
- Hal
Aktuální počasí Hal
Aktuální počasí přímo pro město Hal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
