Aktuální počasí Ḩakk-e Pā’īn
Aktuální počasí přímo pro město Ḩakk-e Pā’īn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
