- Počasí
- Saudská Arábie
- Mecca Region
- Ḩajur
Aktuální počasí Ḩajur
Aktuální počasí přímo pro město Ḩajur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
42°C
pocitově 48°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
