Aktuální počasí Ḩājjīābād
Aktuální počasí přímo pro město Ḩājjīābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 30°C |
