- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Ḩājjī ‘Alī
Aktuální počasí Ḩājjī ‘Alī
Aktuální počasí přímo pro město Ḩājjī ‘Alī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
