Aktuální počasí Haji Sher Muhammad
Aktuální počasí přímo pro město Haji Sher Muhammad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 48°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 36°C |
