- Počasí
- Ukrajina
- Dnipropetrovsk Oblast
- Haidamatske
Aktuální počasí Haidamatske
Aktuální počasí přímo pro město Haidamatske. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
